FOREVER YOUNG  


Úvod

Je mi 35 let a právě z tohoto důvodu jsem se na sklonku svého života rozhodl, že by vůbec nebylo špatné, kdybych si pořídil digitální foťák a zanechal tak po sobě alespoň nějaký odkaz. Proto nyní fotím každý nesmysl, který na své pouti potkám. Tyto stránky vznikly právě proto, abych mohl někde svoje "dílo" vystavit.

S odstupem téměř půl roku od napsání prvního odstavce a založení stránek mohu s potěšením dodat, že se zde zdaleka neodehrává jen pasivní výstava mých mnohdy uměleckých fotografií, ale jde spíše již o setkávání lidí, kteří na tomto místě oprašují své zapadající vzpomínky. Na prázdniny, na společná setkání, výlety. Možnost aktivně se podílet na obsahu je klíčová jak je vidět třeba jen v diskusích - každý má možnost se k čemukoliv vyjádřit. Ideální místo pro dlouhé zimní večery, které nás nyní bohužel čekají.

Lukáš Valenta

Pro náhodné kolemjdoucí

Pokud jsi na toto místo zavítal jen náhodou a nemáš snad ani nic společného s Plzní, věz, že tyto stránky jsou určeny jen úzkému okruhu lidí, kteří se dobře znají a rádi spolu tráví čas. Místo psaní deníčku a prohlížení fotek v hospodách máme tu výhodu, že se "scházíme" zde. Je to také částečně nevýhoda, protože nám zároveň odpadá jeden důvod pro chození do hospody, ale on se vždy nějaký jiný najde... Děkujeme tedy, že jsi sem zabloudil, ale dovnitř tě nepustíme.

Jako host můžeš prohlížet pouze ty akce, u kterých to jejich autor výslovně povolil. Všechny ostatní možnosti jsou ti skryty.

Znáš-li Plzeň i mě, autora stránek či byl-li jsi dokonce někdy na některé z našich akcí, jsi určitě zvědavý, jak to uvnitř vypadá a co jsme třeba o tvoji akci napsali. Napiš mi tedy mail a rozhodneme se, zda ti přístup na stránky povolíme.

Lukáš Valenta
Stránky ForeverYoung, autor Lukáš Valenta, lukas.valentaseznam.cz | Stránka se generovala 6 ms